Film Televize TVS získal 3. místo na Festivalu dobrých zpráv

Festival dobrých zpráv je soutěžní přehlídka filmů, kterou pořádá už 11. rokem Tv Noe. Soutěžní snímky posuzuje nejen odborná porota, ale také samotní televizní diváci. Festival je setkáním tvůrců a producentů, kteří svou práci zaměřují především na pozitivní hodnoty života. Všechny soutěžní snímky měli diváci možnost zhlédnout na webových stránkách Tv Noe, kde mohli pro nejoblíbenější film rovněž hlasovat. Do letošního ročníku soutěže bylo přihlášeno celkem 40 snímků filmových tvůrců ze 4 zemí – České republiky, Slovenska, Polska a Německa.

Ve velké konkurenci se dokázal prosadit film Krása proměňuje, na kterém pracoval tvůrčí kolektiv Televize TVS v čele s kreativním ředitelem Tomášem Ježkem. Film se zabývá životem a dílem slavného sochaře Ondřeje Olivy.

Slavnostní vyhlášení 11. ročníku soutěže se uskutečnilo v sobotu 17.11. v Ostravě v kinosálu Staré arény. Za všechny tvůrce TVS, kteří se na natáčení snímku podíleli, převzal prestižní ocenění za celkové 3. místo kameraman Slávek Hanáček.

Máte námět na reportáž?


Napište nám na redakce@televizetvs.cz