Magazín televize TVS mění svou vizáž i obsah

Magazín TVS Plus mění po dvaceti letech svou vizáž. A nejen to. K dispozici nebude pouze v okolí Uherského Hradiště. Za vším stojí kreativní tým televize v čele s Tomášem Ježkem.

TVS Plus dopravovala naše televize 6 x ročně zdarma do poštovních schránek v trojměstí Kunovice - Uherské Hradiště - Staré Město, a to v nákladu 16 500 kusů. Po dvaceti letech si ovšem žádal magazín změnu.

Měníme jeho celkovou tvář. Už nikdy nebude na titulní straně žádná reklama, žádné inzertní sdělení. Budeme se snažit, aby ten titul měl téma a obsah, a to v celé oblasti pokrytí televize TVS. Takže od Rožnova pod Radhoštěm až po Hodonín si člověk najde svůj kousek tématu, svůj obsah a bude si tam mít co přečíst,“ říká Jan Dudek, jednatel Televize TVS.

První číslo magazínu vyjde 8. února. Nový TVS + bude lákat především na řadu rubrik a bude postavený na výrazných fotografiích. Jejich dvorní autorkou se stala Kateřina Nosková.

V prvním čísle je například rozhovor s významným sochařem Ondřejem Olivou. Pak je tam stálá rubrika 12+1 otázka, a to je třináct otázek, které dostane respondent pokaždé stejné, vždy nějaká zajímavá osobnost. Tentokrát je to Jožka Kubáník ze Slováckého divadla,“ dodává Tomáš Ježek z kreativního týmu Televize TVS.

Nebude chybět ani rubrika Spolkový život. V prvním vydání se představí spolek Calma z Luhačovic. Najde se ale také místo pro informace, co naše televize chystá, a nabídneme i kulturní servis.

„Pak je tam jedna stálá rubrika s názvem Mozaika. Ta je důležitá, do ní si obce a města z celého toho velkého regionu posílají informace, co se u nich zajímavého odehrálo,“ prozrazuje Tomáš Ježek.

Magazín bude nadále zdarma. A protože bude obsahem zabírat celý náš region, najdou ho zájemci napříč Zlínským krajem a částí Jihomoravského kraje na zhruba 50 výdejních místech. Konkrétní distribuční místa najdete na webu Televize TVS nebo na její facebookové stránce.


Máte námět na reportáž?


Napište nám na redakce@televizetvs.cz