Ovčáček miláček: přímý přenos v kině Hvězda

Druhý díl nekorektního kabaretu Městského divadla Zlín se v přímém přenosu vrací do kin. Se svou politickou satirou Zlíňáci tentokrát citelně přitvrzují. Děj umístil autor a režisér Petr Michálek do blízké budoucnosti, a sice do období vrcholící prezidentské kampaně v ČR zkraje roku 2018. Kino Hvězda Uherské Hradiště jej divákům nabídne v přímém přenosu v pondělí 20. 11 od 19 hodin.

Na jevišti to znovu hýří těmi nejabsurdnějšími a zároveň zcela autentickými výroky představitelů naší politické scény. Marek Příkazký opět září v roli hradního mluvčího Jiřího Ovčáčka, skvělě ho pak doplňuje Zdeněk Julina jakožto Andrej Babiš. Umí Miloš Zeman opravdu běžkovat? Chutnají Bohuslavu Sobotkovi šulánky? Dívá se Jiří Ovčáček na Pána prstenů? Ukáže už Andrej konečně svého pindíka? A co na to Michaela Jílková?


Zanechání stopy v české historii na konci své politické kariéry má každý jinak. Někomu postaví sochu, dalšímu zpoplatní používání jeho jména, o jiném natočí dokument, někdo si musí sám napsat memoáry. Na nejnižším žebříčku politického potravního řetězce pak jsou ti, o nichž nacvičí politický kabaret, ve kterém z nich udělají ještě většího blbce, než byli. Mé nízké sebevědomí vyztužené neochvějnou vírou v mého guru a chlebodárce těší i ta poslední možnost.


Scénář a režie: Petr Michálek

Hrají: Marek Příkazký, Zdeněk Julina, Vojtěch Johaník, Jakub Malovaný, Matěj Štrunc, Rostislav Marek, Pavel Vacek, Radoslav Šopík, Marta Bačíková a další.


Ovčáček miláček (přímý přenos)

pondělí  20. 11. 19:00

sál kina Hvězda Uherské Hradiště

vstupné: 200 Kč

délka: 85 minut


Zdroj: MKUH

Máte námět na reportáž?


Napište nám na redakce@televizetvs.cz