Porsche a BMW: dvě luxusní auta bourala v jeden den

Řidiči nezvládli řízení. Obě nehody se naštěstí obešly bez zranění.

Dva řidiči ve středu 23. srpna nezvládli řízení a se svými dopravními prostředky bourali. Obě nehody se naštěstí obešly bez zranění.
Odpoledne krátce po páté hodině vyjížděli dopravní policisté do Bílovic. Řidič vozidla značky Porsche jel od Nedachlebic a na místní křižovatce odbočil doleva směrem na Uherské Hradiště. Jenže poté, co najel na hlavní silnici, nezvládl řízení a při prudké akceleraci dostal smyk. Následkem toho narazil zadní částí vozu do dopravní značky, projel živým plotem a nakonec vyjel vlevo mimo silnici. Tam opět projel živým plotem, kde ještě narazil do oplocení parku. Řidič poté odjel domů, kde vůz zaparkoval a k místu dopravní nehody se ihned vrátil.

U nehody zasahovali i hasiči z důvodu úniku provozních kapalin. Celková škoda, která zahrnuje poškození dopravní značky, betonového obrubníku, zeleně, plotu, dlažby a vozidla, je předběžně odhadnuta na osmdesát tisíc korun.K druhé nehodě došlo krátce před půlnocí v obci Salaš. Dvacetiletý řidič BMW jel od centra obce směrem k Vlčáku. Zřejmě vysoká rychlost zapříčinila, že muž nezvládl průjezd levotočivé zatáčky. Poté vyjel vpravo mimo silnici a narazil do stromů. V tomto případě je škoda vyčíslena na padesát dva tisíc korun.

Alkohol u obou řidičů vyloučila dechová zkouška.Zdroj: PČR UH

Máte námět na reportáž?


Napište nám na redakce@televizetvs.cz