Prázdninová nabídka Slováckého muzea

Ve Slováckém muzeu si prázdniny nenaordinovali, a tak i během letních měsíců můžete navštívit nejrůznější výstavy a akce. Některé z nich se zaměřují i na Letní filmovou školu.

František Chrástek. Fragmenty. In / Out – výstava fotografií. Galerie Slováckého muzea, vernisáž 26. července v 17.00 hodin. Výstava potrvá do 9. září 2018.

Friedrich Wilhelm Murnau – výstava soukromých fotografií. Galerie Slováckého muzea, výstava bude zpřístupněna 26. července, vernisáž pátek 27. července v 17.00 hodin. Výstava potrvá do 9. září 2018.

BERGMAN 100 – výstava plakátů k filmům legendárního švédského režiséra. Hlavní budova, vernisáž neděle 29. Července v 17.00 hodin. Výstava potrvá do 9. září 2018.

Slavnostní pravoslavná liturgie. Výšina sv. Metoděje (Sadská výšina), Uherské Hradiště-Sady, neděle 29. července v 10.00 hodin.

Kreativní prázdninový workshop – workshop, kde si sami můžete vyzkoušet některé z textilních výtvarných technik. Novinkou pro letošní kreativní workshop bude výroba sandálů známých pod názvem Huarache pod vedením Petry Princové. Hlavní budova, kontakt pro dotazy a rezervaci: Petra Tománková, mobil: 734 282 498, e-mail: petra.tomankova@slovackemuzeum.cz. Počet míst je omezen, rezervace je nutná. 

Komentované prohlídky výstavy Pivo a tabáček – Milan Špičák bude vzpomínat na 30 let práce v Jarošovském pivovaru. Součástí prohlídky bude ochutnávka dobře vychlazeného Jarošovského piva. Hlavní budova, sobota 4. srpna, 14.00 a 16.00 hodin. Vstupné dle nového platného ceníku.


Máte námět na reportáž?


Napište nám na redakce@televizetvs.cz