Jaro, léto, SOUTĚŽ, zima!

Podzim je v Televizi TVS ve znamení soutěže! Po celý listopad s námi můžete soutěžit o ceny v celkové hodnotě 70.000 Kč! A co pro to musíte udělat? Je to úplně jednoduché! Sledujte od 5. do 30. listopadu (vždy od pondělí do pátku) Deník TVS, pošlete nám po každém týdnu vítěznou větu a čekejte, jestli se štěstí usměje právě na Vás! :)

DŮLEŽITÉ KONTAKTY:

Soutěžní věty nám posílejte

- e-mailem na adresu: soutez@televizetvs.cz

- SMSkou na telefonní číslo: +420 722 916 146

Nezapomeňte uvést Vaše jméno, adresu a telefonní číslo, abychom se s Vámi mohli spojit :)


Osobní údaje, které nám za účelem účasti v soutěži sdělíte, budou zpracovávány v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů a Zásadami ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů.

PRAVIDLA SOUTĚŽE

Sledujte televizní Deníky TVS (premiéra každý den v 17:00), pozorně poslouchejte moderátora a zapisujte si klíčová slova, na která vás upozorní na konci pořadu. Na konci soutěžního týdne budete mít zapsáno několik slov (za každý den jedno nebo dvě slova), která vám utvoří jednu soutěžní větu. A právě tuto větu nám následně odešlete.

Potom už je řada na nás! Každý týden vylosujeme tři šťastlivce, kteří nám pošlou správně znějící větu, a my je obdarujeme hodnotnými cenami!

Soutěž bude probíhat vždy od pondělí do pátku v těchto čtyřech soutěžních týdnech:

  • 5.-9. listopadu
  • 12.-16. listopadu
  • 19.-23. listopadu
  • 26.-30. listopadu

POZOR! PRÉMIOVÁ CENA!

A aby toho nebylo málo, po čtyřech soutěžních týdnech vložíme do osudí ještě jednou všechny účastníky soutěže, z nichž vylosujeme jednoho výherce hlavní prémiové ceny, kterou jsou dárkové poukazy v hodnotě 20.000 Kč od Centro Zlín!

Výherce budeme losovat vždy ve středu následujícího týdne (např. první tři výherci budou známi ve středu 14.11.) a držitele prémiové ceny vylosujeme ve středu 5.12. 2018.

Máte námět na reportáž?


Napište nám na redakce@televizetvs.cz