V čem je Korea víc sexy než Bali?

Mladý filantrop rozesměje kino. Je mu teprve 27 let a již dokázal získat přes 1 000 000 Kč pro více než 20 lidí s handicapem. Vydal populární knížku Odposlechnuto v Praze, odeslal přes 1 000 ručně psaných pohlednic a uspořádal více než 50 cestovatelských stand-upů po celé České republice.

Přijďte si poslechnout netradičně pojaté a především veselé vyprávění z jeho studií v Jižní Koreji, Filipínách a Japonsku! To vše ve čtvrtek 15. 11. od 18 hodin v kině Hvězda Uherské Hradiště za dobrovolné vstupné.

Nečekejte žádné nudné faktografické údaje. Pouze zážitky a spoustu trapasů z úst kluka, které nikdy předtím sám necestoval. Dozvíte se i o tom, jak lze na vzdálenost 8 000 km získat takřka 200 000 Kč pro deset dětí s handicapem. Vstupné je zcela výjimečně dobrovolné. Neváhejte proto dorazit a užít si příjemný pondělní večer plný smíchu a silného životního příběhu. Krom jiného se dozvíte, jak v Koreji nejlevněji přenocovat, co musí korejský kluk zařídit kvůli rande nebo proč si Korejci doma nevaří.

http://www.jsmesrdcari.cz


Máte námět na reportáž?


Napište nám na redakce@televizetvs.cz