Plavby za dobrodružstvím po Baťově kanále

Kouzelnická plavba - neděle 5. srpna 2018:

Na cestující této plavby čeká tajuplné vystoupení kouzelníka Šeklina, jehož součástí je také exkluzivní show s modelovacími balónky. Základním stavebním prvkem vystoupení je spolupráce s přihlížejícími diváky. Kouzelník Šeklin nenásilnou formou vtáhne účastníky do děje a zapojí je do jednotlivých kouzel.


Divadelní plavba - neděle 12. srpna 2018:

Na plavbě je pro děti i dospělé připraveno zábavné interaktivní divadelní představení s názvem Ze života hmyzu. Hlavními hrdiny naučné revue jsou tulák Cvrček, pažravá Housenka, pyšná Motýlice a zlostná Chrobáčice. Program této plavby připravilo divadlo pro děti Řád červených nosů z Blatnice pod Svatým Antonínkem.


Pohádková letní párty plavba - neděle 19. srpna 2018:

Jde o plavbu plnou pohádkových hitů. Děti i dospělí si během ní zazpívají známé pohádkové písničky a zatančí si při nich. Připraveny budou také zajímavé soutěže, neboť platí známé pořekadlo, že dělání všechny smutky zahání. Program Pohádkové letní párty plavby připravila zpěvačka Aneta Poláchová.


Námořnická plavba - neděle 26. srpna 2018:

Pro cestující na této plavbě je připraven zábavný program plný dobrodružství. Děti si budou moci namalovat pravé námořnické šátky, vyluštit tajenky a hledat indicie, které je zavedou k mapě pirátského pokladu. Program srpnové Námořnické plavby připravila ostrožská DDM Pastelka.


Přestávky v Uherském Ostrohu můžou turisté využít k návštěvě ostrožského zámku se třemi prohlídkovými trasami - unikátní fantazy prohlídkovou trasou podzemím ostrožského zámku, historicky laděnou prohlídkou do zámecké věže, nebo prohlídkou expozice Móda a životní styl 20. - 70. let 20. století v Zámecké galerii. Každou prázdninovou neděli odpoledne se pak loď vrací zpět do domovského přístavu ve Veselí nad Moravou. Z přístaviště v Uherském Ostrohu odplouvá ve 13:00 a do sousedního Veselí nad Moravou připluje ve 14:00. Lodní lístky si lze rezervovat prostřednictvím SMS zpráv zasílaných na telefonní číslo 603 579 456 ve tvaru jméno, datum plavby, počet osob a směr plavby. Cena lodních lístků pro veselskou plavbu je 180 Kč pro dospělé a 90 Kč pro děti (jednosměrný lístek), nebo 220 Kč pro dospělé a 110 Kč pro děti (zpáteční lístek).

Přijďte si užít skvělé prázdninové plavby za dobrodružstvím po Baťově kanále a připlujte k nám do Uherského Ostrohu stylově lodí.


Zdroj: www.uhostroh.cz

Máte námět na reportáž?


Napište nám na redakce@televizetvs.cz